fbpx

BOMBY sa na súdoch nepotvrdili. Polícia zasahovala po celom Slovensku

Reklama
Na snímke polícia pri zásahu. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Trnavský kraj

Včera opäť pyrotechnici a psovodi vykonávali prehliadky na všetkých súdoch na Slovensku. Z dôvodu anonymného nahlásenia bombovej hrozby na nešpecifikovanom súde boli prerušené všetky pojednávania. Bombová hrozba sa však nepotvrdila, informovala o tom polícia na sociálnej sieti.

Operačné stredisko Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave prijalo včera ráno v čase 08.52 hod. hovor z čísla 112, na ktoré nahlásil mužský hlas, že ,,na súde je bomba“.

Bomby na súdoch v Trnavskom kraji sa nepotvrdili. “Policajti vykonali prehliadky budov všetkých okresných súdov v Trnavskom kraji a prehliadku budovy Krajského súdu v Trnave, boli nápomocní aj pri evakuácii občanov. V tomto čase už všetky súdy pracujú v plnom režime,” napísala trnavská polícia na sociálnej sieti.

Polícia okamžite prijala všetky opatrenia, aby bola zabezpečená bezpečnosť občanov a objektov súdov. Policajti vykonali prehliadky budov všetkých okresných súdov v Trnavskom kraji a prehliadku budovy Krajského súdu v Trnave, boli nápomocní aj pri evakuácii občanov.

Za oznámenie takejto informácie, aj zo žartu môže hroziť väzenie a strata slobody.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie