fbpx

Známy obchodný reťazec nakoniec nekončí. Šokujúce vysvetlenie firmy, zakročili úrady

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: FOTO TASR/Henrich Mišovič, František Iván

Takmer pred mesiacom sa na stránke známeho reťazca objavil šokujúci billboard. Spoločnosť Okay oznámila koniec od 4.7. od 20:00 hodiny. V pondelok ráno však mali opäť otvorené. Šokujúca reakcia spoločnosti. Slovenská obchodná inšpekcia sa tým bude zaoberať.

Ako sme ťa koncom minulého mesiaca informovali, spoločnosť Okay koncom júna na svojej stránke zverejnila šokujúci billboard. „Zatvárame – Všetko musí preč,“ stálo v úvode.

Okrem toho taktiež pridali dátum, kedy má k zatváraniu dôjsť. „4. 7. o 20:00 zatvárame predajne OKAY Využi jedinečnú príležitosť a nakúp vybraný tovar za likvidačné ceny na e-shope aj predajniach,“ poznamenala spoločnosť. Údajne má mať Okay už dlhodobo problémy.

Šokujúca reakcia 

Všetko však bolo inak. V pondelok 8.7. 2024 ráno sme zavolali do dvoch predajní, a to predajne v Bratislave a v Malackách. Obe nám potvrdili, že ich prevádzka naďalej pokračuje a zatvorené nemajú.

Ako píše portál tvnoviny.sk, spoločnosť sa bráni. „Jednalo sa o marketingovú kampaň, ktorú realizujeme už viac ako 10 rokov. Doteraz sme ju robili len na lokálnej úrovni, tentokrát po prvýkrát na úrovni republikovej. To, že z názvu akcie „Zatvárame – Všetko musí preč, 4.7. v 20:00″ niekto vydedukoval, že naše predajne už znova neotvoríme, nebudeme komentovať,“ skonštatoval v stanovisku marketingový riaditeľ spoločnosti Jan Vyletěl. Taktiež poďakoval všetkým zákazníkom, ktorí im vyjadrili vlnu podpory.

Ľudia sú zmätení

Na sociálnej sieti sa začali kopiť rozporuplné názory. Mnohí totiž verili, že svoje predajne skutočne zatvoria.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie