fbpx

Moderátor Viktor Vincze má za sebou prvý let. Dovolenkárov odviezol do Grécka

Reklama
Na snímke Viktor Vincze ako pilot spolu s kapitánom Robertom Halmešom. Zdroj: INSTAGRAM/Viktor Vincze

33-ročný televízny moderátor Viktor Vincze si splnil sen. Oficiálne sa stal pilotom lietadla Boeing 737. Jeho prvý let v Boeingu smeroval s dovolenkármi na palube do Grécka. Samotný Vincze sa tým pochválil na sociálnej sieti.

Pred niekoľkými rokmi sa vydal na pilotnú dráhu. Od malých lietadiel postupne tvrdou prácou a štúdiom presedlal na tie veľké. A teraz prišiel obrovský úspech.

Portál topky.sk informuje, že celý kurz ho vyšiel poriadne draho. „Ja som si do Boeing prýkrát sadol po cca 2 a pol roku, odkedy som začal s úplne prvými výcvikmi na malej Cessne. A pripraviť si treba postupne dokopy cca 70 tisíc eur,“ prezradil.

Iba pred nedávnom oznámil, že po náročných pilotných skúškach ho čaká prvý „ostrý“ let s dovolenkármi. Vtedy sa pochválil, že má za sebou prvý let Boeingom, ale zatiaľ bez pasažierov. Ubehlo pár dní a moderátor odviezol prvých dovolenkárov do Grécka.

„Uprostred komplikovaných dní sa mi dejú aj krásne veci. Ako pilot Boeingu 737 som uplynulý víkend odviezol prvých pasažierov – dovolenkárov do Grécka. Ďakujem mega ľudskému kapitánovi Robertovi Halmešovi a všetkým z aeroliniek, ktorí mi toto všetko umožňujú zažívať, aj popri televíznej práci,“ napísal Vincze v piatok na sociálnej sieti Instagram.

Vincze je tiež členom štrajkového výboru v televízii. Bol jedným z takmer stovky kolegov, ktorí sa nedávno postavili za moderátora Michala Kovačiča. Tiež pod príspevkom vylúčil konšpirácie o tom, že by bola kariéra pilota vzhľadom na aktuálnu situáciu v Markíze jeho zadnými dvierkami. 

„Na vylúčenie prípadných konšpirácií – za týmto dňom som išiel roky, bez ohľadu na aktuálnu situáciu. Nechystal som si ho ako zadné dvierka, je to splnený sen,“ dodal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze)

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie