fbpx

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 48-ročnom G. Matterovi z Bratislavy

Reklama
Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 48-roènom Gabrielovi Matterovi z Bratislavy. TASR o tom informovala hovorkyòa Krajského riadite¾stva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková. "Menovaný bol naposledy videný 26. mája približne o 18.45 h v mestskej èasti Bratislava – Nové Mesto u svojej príbuznej. Odtia¾ odišiel na doposia¾ neznáme miesto a nedal o sebe vedie," uviedla Šimková. Je vysoký približne 180 centimetrov, štíhlej postavy, na pravej ruke má v oblasti zápästia z vnútornej strany dve jazvy. Naposledy mal na sebe bledomodré krátke rif¾ové nohavice, èierne trièko a tmavú bundu. "Nezvestný mal používa motorové vozidlo zn. Dacia bielej farby, ako vozidlo taxislužby," dodala hovorkyòa. Akéko¾vek informácie k súèasnému pobytu a pohybu h¾adaného môžu obèania oznámi na bezplatnom èísle polície 158, osobne na ktoromko¾vek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na sociálnej sieti. Bratislava, 27. mája 2023. FOTO TASR - KR PZ v Bratislave

Zdroj foto: TASR

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 48-ročnom Gabrielovi Matterovi z Bratislavy. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Silvia Šimková.

„Menovaný bol naposledy videný včera 26. mája približne o 18.45 h v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto u svojej príbuznej. Odtiaľ odišiel na doposiaľ neznáme miesto a nedal o sebe vedieť,“ uviedla Šimková.

Je vysoký približne 180 centimetrov, štíhlej postavy, na pravej ruke má v oblasti zápästia z vnútornej strany dve jazvy. Naposledy mal na sebe bledomodré krátke rifľové nohavice, čierne tričko a tmavú bundu. „Nezvestný mal používať motorové vozidlo zn. Dacia bielej farby, ako vozidlo taxislužby,“ dodala hovorkyňa.

Akékoľvek informácie k súčasnému pobytu a pohybu hľadaného môžu občania oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na sociálnej sieti.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie