fbpx

Premiér: Žiadna tajná dohoda s Bratislavou nie je, sú to nezmysly

Reklama

Zdroj foto: Facebook

Predseda vlády odborníkov Ľudovít Ódor odmieta obvinenie hnutia OĽANO o možnej tajnej dohode mesta Bratislava s Úradom vlády SR, na základe ktorej by malo hlavné mesto dostať 50 miliónov eur.

„Žiadne také stretnutie nebolo, žiadna tajná dohoda. Považujem tieto veci za nezmysly a nebudem ich komentovať,“ uviedol premiér v stredu na tlačovej konferencii na ministerstve financií.

Poslanci OĽANO v utorok informovali o podozrení, že mesto Bratislava dostane od vlády 50 miliónov eur, ktoré zvýšili z balíka pomoci. Apeluje na ich férové rozdelenie obciam a mestám na Slovensku, údajný postup vlády kritizuje. Argumentuje prepojeniami predsedu vlády odborníkov Ľudovíta Ódora a prezidentky Zuzany Čaputovej na Progresívne Slovensko, s ktorým je spájaný aj primátor Bratislavy Matúš Vallo.

Už skôr sa voči tvrdeniam OĽANO ohradilo aj mesto Bratislava. Podľa magistrátu ide o ďalšie z účelových klamstiev lídra hnutia Igora Matoviča, ďalší z útokov na hlavné mesto Slovenskej republiky a cez mesto aj na Progresívne Slovensko.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie