fbpx

Šokujúce slová expartnera zavraždenej Moniky v Sládkovičove: Ako syn objavil mamu

Reklama
Na snímke rodinný dom, kde sa udiala tragédia v Sládkovičove. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Trnavský kraj, tvnoviny.sk

Nové detaily v prípade pobodanej Moniky v Sládkovičove. Jej bývalý partner prezradil, ako ju syn našiel dobodanú ležať doma.

Zavraždená Monika žila so svojim novým partnerom zo Srbska v rodinnom dome v Sládkovičove len pár rokov. Dali sa dokopy potom, ako sa rozišli s otcom jej staršieho 14-ročného syna. Podľa informácii portálu cas.sk, si kúpili dom s tým, že tam spoločne začnú nový život a všetko nasvedčovalo tomu, že to tak aj bude. Monika totiž bola tehotná.

Syna mala z predošlého vzťahu. „My sme spolu neboli už nejaký čas, ale mali sme veľmi pekný vzťah. Syna sme mali v striedavej starostlivosti. Týždeň bol u mňa a týždeň u maminy,“ upresnil Monikin partner pre portál.

Ako sme ťa už informovali, v utorok dopoludnia sa údajne mala pohádať so svojim partnerom. Ten preto odišiel z domu a vrátil sa až neskôr. Lenže čo sa presne stalo je nateraz záhadou. Policajti sa snažili Moniku kontaktovať po tom, ako jej partnera našli mŕtveho. Muž zo Srbska totiž skočil pod vlak. To ešte netušili, že Moniku o malú chvíľu nájde jej 14-ročný syn s ťažkými zraneniami.

Chlapec sa stretol s policajtmi

Chlapec sa mal vracať zo školy, keď pri bránke čakali policajti. „Bol pri bránke, keď tu už boli policajti. Pýtali sa ho na maminu, ktorej chceli oznámiť, že jej partner je mŕtvy. Syn išiel do domu a tam našiel mamu mŕtvu,“ opísal hrozné chvíle z osudného dňa. Keď chlapec uvidel svoju mamu okamžite zavolal políciu, ktorá čakala vonku.

Napriek obrovskej snahe všetkých záchranných zložiek jej však už nedokázali pomôcť a Monika napriek tomu umrela. „Chlapec bude teraz u mňa a, samozrejme, je zronený z toho, čo sa udialo,“ uzavrel otec.

Prípadom sa už zaoberá polícia. „Prípad tragickej udalosti si prevzal krajský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. V súvislosti s mužom, ktorý bol nájdený bez známok života v blízkosti koľajiska, vec riešime ako prečin usmrtenia,“ napísala trnavská polícia.

Kriminalisti vyhodnocujú a analyzujú všetky získané informácie.„V danej veci budú prebiehať viaceré znalecké dokazovania, a preto nie je v súčasnosti možné poskytovať žiadne čiastkové informácie.“ 

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie