fbpx

Tehotnú Moniku mal dobodať jej priateľ zo Srbska. Susedia i rodina sú v šoku

Reklama
Na snímke rodinný dom, kde sa udiala tragédia v Sládkovičove. Zdroj: FACEBOOK/Polícia SR - Trnavský kraj, tvnoviny.sk

Včera sa stala v Sládkovičove na Fučíkovej ulici v okrese Galanta hrozná tragédia. Tehotná Monika, mala spolu s dieťatkom zomrieť po tom, čo ju niekto bodol do brucha. Zaútočiť mal na ňu jej priateľ zo Srbska, ktorý sa následne rozhodol skočiť pod vlak. Podľa slov obyvateľov, sa mala dvojica hlasne hádať. Monika mala byť asi v 4. mesiaci tehotenstva a vraj chcela ísť do práce. To sa jej partnerovi Jasmínovi zrejme nepáčilo, píše portál noviny.sk.

Nešťastie sa malo udiať v rodinnom dome na pokojnej Fučíkovej ulici. Pravdepodobne v amoku mal Monikin partner schytiť nôž a bodnúť ju priamo do brucha.

„Ja som iba počul, že ten, čo ju bodol spáchal samovraždu, že sa hodil tuto pod vlak. Niekedy okolo 7.00 h ráno sa to malo vzniknúť,“ uviedol jeden z obyvateľov obce. „V úseku Galanta – Sládkovičovo rýchlik zrazil a usmrtil 32-ročného muža neoprávnene sa nachádzajúceho v koľajisku,“ informovala hovorkyňa ŽSR Vladimíra Bahýlová.

Nájsť ju mal jej 12-ročný syn

Počas vyšetrovania mali prísť policajti jeho úmrtie oznámiť 32-ročnej Monike. Avšak nikto im neotváral a tak sa dovnútra mali dostať spoločne až s jej 12-ročným synom. Ženu údajne mali nájsť na zemi s krvavým bruchom. Rýchlo volali záchranárov.

Na miesto ešte doobeda dorazili záchranári, aby žene pomohli. No žiaľ jej zranenia boli veľmi vážne. Práve nich mali privolať policajti a jej iba 12-ročný syn. „Na miesto sme vyslali ambulanciu rýchlej lekárskej pomoci. Lekár žiaľ už len mohol konštatovať úmrtie,“ tak znelo vyhlásenie hovorkyne Operačného strediska ZZS Petry Klimešovej.

Následne na miesto privolali posily, ako aj kriminalistických technikov. Chodník opáskovali, nikoho do blízkosti rodinného domu nepúšťali, dokumentovali a zaisťovali stopy. Od blízkych susedov zisťovali informácie a pýtali sa na kamerové záznamy. „Polícia momentálne vykonáva prvotné úkony na mieste činu. Udalosť preverujeme v súvislosti s podozrením na násilný trestný čin. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia dovolí,“ informovala hovorkyňa KR PZ Michaela Ulehlová.

Monika bola podľa slov miestnych ľudí rozvedená a 12-ročného syna mala z predchádzajúceho manželstva.

(Článok pokračuje na ďalšej strane)

1 2
Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie