fbpx

V plytkom potoku našli telo muža bez známok života. Jeho smrť je záhadou

Reklama
Ilustračná snímka. Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Polícia z Nového Mesta nad Váhom vyšetruje tragickú smrť. V plytkom potoku v obci Dolné Srnie našla telo staršieho muža, ktorý zomrel pravdepodobne v noci zo soboty 16. marca na nedeľu 17. marca. Informuje o tom TV JOJ.

Pohľad na mŕtve telo muža sa naskytol miestnemu obyvateľovi obce Dolné Sŕnie, ktorý si všimol, že starší muž leží v plytkej vode bez známok života tvárou dole. Pomoc sa mu už nedalo.

„Včera v poobedňajších hodinách bol v trávnatom poraste pri potoku v obci v okrese Nové Mesto nad Váhom bolo nájdene telo 71-ročného muža bez známok života,“ informoval Alexander Svat z oddelenia prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

Z ulice ho nikto nepoznal

71-ročný muž podľa obyvateľov nepochádzal z obce, nikto z ulice ho totiž nepoznal. Podľa posledných informácií mal odísť z bytu v Novom Meste nad Váhom, pretože sa pohádal s manželkou.

Avšak nikomu zatiaľ nie je jasné, ako sa ocitol v sedem kilometrov vzdialenej obci. „Známky cudzieho zavinenia som vylúčil. Pravdepodobne došlo k utopeniu,“ vysvetlil obhliadajúci lekár Milan Prelovský.

Voda v potoku je hlboká len zopár centimetrov. Presné príčiny sú predmetom vyšetrovania.

„Nariadil som zdravotno-bezpečnostnú pitvu,“ dodal Prelovský. „Poverený príslušník OOPZ začal v predmetnej veci trestne stíhanie pre prečin usmrtenie,“ dodal Svat.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie