fbpx

VIDEO: V dovolenkovom rezorte ich zasiahla elektrina vo vírivke. Muž prišiel o život

Reklama
Na snímke fotografia nebohého muža a záber krátko po tom, ako prišiel o život vo vírivke. Zdroj: X/KATU News, La mano Con pelos 1

43-ročný muž z Texasu zomrel po zásahu elektrickým prúdom vo vonkajšej vírivke v Mexiku a jeho 35-ročná manželka utrpela vážne zranenia. K incidentu došlo v rekreačnom apartmánovom komplexe. Informuje o tom portál topky.sk.

Príčina zásahu elektrickým prúdom v Puerto Peñasco v Kalifornskom zálive je predmetom vyšetrovania, uviedla kancelária generálneho prokurátora štátu Sonora.

Manželský pár si užíval na dovolenke

Podľa správ amerických médií sú obeťami manželia z amerického štátu Texas, Jorge Guillen a Lizette Zambrano. Podľa online portálu TMZ sa do vírivky pokúšala dostať žena, keď v nej videla dvojicu ležať v bezvedomí. Aj ona dostala zásah elektrickým prúdom.

Pre portál Telemundo povedali svedkovia, že sa zúfalo snažili pár vytiahnuť z vody, ale prúd im v tom zabránil. Jednu ženu dokonca zasiahol elektrický prúd, keď sa snažila dostať do vírivky.

Z prokuratúry neboli k dispozícii žiadne informácie. Videá, ktoré kolujú po sociálnych sieťach, ukazujú, ako ľudia kričia okolo vírivky priamo na pláži.

Rezort až do odvolania zatvoril všetky vírivky v areáli. Kancelária generálneho prokurátora začala vyšetrovanie s cieľom určiť presnú príčinu Guillenovej smrti a príčinu elektrického výboja.

Začala sa online kampaň

Z texaského mesta El Paso priatelia nebohého muža spustili online kampaň na získavanie finančných prostriedkov s cieľom priviesť telo 43-ročného dovolenkára späť do jeho vlasti a zaplatiť žene lekárske ošetrenie. Puerto Peñasco je obľúbeným dovolenkovým miestom amerických turistov a nachádza sa takmer 100 kilometrov od hraníc s americkým štátom Arizona.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie