fbpx

Vnučka Mekyho Žbirku je v ohrození života. Našli ju dokaličenú ležať v podjazde

Reklama
Miesto, kde našli Mekyho vnučku. Na snímke vpravo vnučka, Dominika. Zdroj: Reprofoto Pluska.

Nevlastnú vnučku Mekyho Žbirku pred pár dňami našla polícia dokaličenú a krvavú ležať v podjazde. Má za sebou tri operácie. Rodina je zúfalá, stále nevedia čo sa jej stalo, píšu Topky.

Dominika sa 1. mája vybrala na oslavu svojho kamaráta, kde ju odviezol jej manžel. Nikomu by vtedy nenapadlo, že o pár dní ju nájde dokaličenú a zakrvavenú na ceste v podjazde v Novom Meste nad Váhom bez dokladov, kabelky a aj bez mobilu.

Aktuálne je žena vo veľmi vážnom stave a bojuje o život. Prvotné operácie absolvovala v trenčianskej nemocnici, odkiaľ ju previezli do Bratislavy, kde absolvovala tretiu operáciu mozgu.

Jej stav sa však podľa jej sestry Sarah nezlepšuje a majú rátať s horšou verziou. V súčasnosti je v stabilizovanom stave, avšak nemôžu ju prebrať. Dominika má ťažký opuch mozgu, odtrhnutú slezinu, prepichnuté pľúca, zlomenú kľúčnu kosť i stavce v chrbtici a doráňané všetky rebrá.

Išlo o samovraždu?

Dominika sa z oslavy spolu so svojim kamarátom vybrala vrátiť fľaše do fľaškomatu, kde sa mu v supermarkete stratila. Neskôr ju podľa jej sestry Sarah zazreli na vlakovej stanici aj pri firme podjazdu. Dominikin mobil sa  mal používať aj v čase, keď  dievča ležalo v nemocnici v kóme. Rodina je údajne presvedčená, že ich milovanej Dominike niekto ublížil.

Prečo sa mladá žena zrútila z nadjazdu, to zatiaľ stále nie je jasné, informuje Blesk. Rodina si myslí, že ju mohlo zraziť auto. „Nikdy by nespáchala samovraždu. Moja sestra sa má tak rada, že by to neurobila, v živote by sa nezabila. Nikdy,“ tvrdí Sarah rezolútne. Prípad vyšetruje polícia.

„Zomrela mi nevlastná dcéra… Už nepocítim žiadny náznak radosti? Nezažili sme si toho s Petrom už dosť? Prosím, už stačí, prosím, prosím,“ napísala na sociálnej sieti zúfalá Denisa Žbirková, dcéra speváka Mekyho.

Prípadom sa intenzívne zaoberá aj polícia.

„Polícia v Novom Meste nad Váhom začala trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie zatiaľ nebudeme poskytovať ďalšie informácie,“ povedala trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie