fbpx

Vodičke zo Zvolena v Krupine namerali 2,08 promile alkoholu v dychu

Reklama
Ilustračná foto. Zdroj: TASR/KR PZ v Prešove

V policajnej cele skončila opitá 23-ročná vodička zo Zvolena, ktorej po kontrole v Krupine namerali 2,08 promile alkoholu v dychu. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici na sociálnej sieti.

Ako ďalej uvádza, vodička osobným autom jazdila v noci po Krupine a na ulici Nad mestom na autobusovej zástavke zastavila. „Po celú dobu až do zastavenia išiel za ňou policajt z krupinského obvodného oddelenia polície na svojom súkromnom aute. Jej štýl jazdy sa mu nepozdával,“ podotýka. Po zastavení prišiel k jej autu, preukázal sa, že je policajt a vyzval ju, aby predložila doklady. Na miesto prišla aj policajná hliadka a žene urobili dychovú skúšku, tá však podľa nich tvrdila, že nepila.

Udalosť sa stala v piatok (28. 7.). Vyšetrovateľ obvinil ženu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. „Vec už bola na súde ukončená v superrýchlom konaní,“ ukončili policajti.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie