fbpx

Enviropolícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý usmrtil bobrov európskych

Bratislava 11. mája (TASR) – Enviropolícia žiada verejnosť o pomoc pri zisťovaní po doposiaľ neznámom páchateľovi, ktorý usmrtil v katastrálnom území obce Zohor v okrese Malacky dvoch bobrov európskych. TASR o tom informovala Zuzana Hrabovská z Prezídia Policajného zboru.

Reklama

Spoločenská hodnota jedného zvieraťa je 2000 eur. „Neznámy páchateľ takýmto konaním usmrtil chránené živočíchy v rozsahu celkovej spoločenskej hodnoty 4000 eur,“ spresnila Hrabovská. K udalosti malo dôjsť od presne nezistenej doby do popoludňajších hodín 22. marca.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu možných svedkov, páchateľa, respektíve podozrivé osoby, prípadne by pomohli zistiť iné dôležité poznatky, ktoré by prispeli k objasneniu tejto veci môže verejnosť ohlásiť na telefónnom čísle +421 9610 50 423 alebo zaslať na e-mail enviropolicia@minv.sk.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie