fbpx

Mama v americkom štáte poslala svoje deti počas mrazivej noci do lesa. 3-ročný chlapec zomrel

Na snímke obvinená matka na súde. Zdroj: reprofoto/fox5atlanta.com

Matka z Georgie bola vo štvrtok obvinená z vraždy po tom, čo údajne vzala svoje dve malé deti na takmer 12 hodín do lesa v mrazivých teplotách, čo viedlo k smrti jej 3-ročného dieťaťa, oznámil úrad šerifa okresu Douglas. O prípade informoval portál HuffPost.

Uriha Ridge (35) bola obvinená z viacnásobnej krutosti detí a jednej vraždy po tom, ako zamestnanec z Fox Hall Resort v Douglasville 17. januára zavolal policajtom, aby oznámil, že v neďalekom lese sa stratila žena a jej dve deti. Podľa kancelárie šerifa Ridge, žena vošla 16. januára okolo polnoci do lesa v blízkosti ich hotela, no pomoc zavolala až o 11.51 h, napriek tomu, že mala plne nabitý telefón.

Podľa zatykačov, ktoré preskúmal HuffPost, vyšetrovatelia zistili, že deti boli cez noc vystavené mrazivým teplotám.

Ridgeovú a jej deti previezli do miestnej nemocnice, kde 7-ročnému dievčatku liečili podchladenie a dehydratáciu. 3-ročného chlapca vyhlásili za mŕtveho, informovali úrady.

Poslanci uviedli, že 3-ročné dieťa bolo oblečené iba v pyžame a podľa zatykača pravdepodobne zomrelo na podchladenie. Ridgeová bola údajne pod vplyvom kokaínu a marihuany, keď ju a deti našli poslanci, uvádza sa v zatykači.

Súdne záznamy odhaľujú, že matka bola v roku 2022 obvinená aj z týrania detí. V tom čase bola obvinená z toho, že svoje 7-ročné dieťa udrela päsťou do chrbta a hlavy a potom ho ťahala za krk. Obvinená bola tiež z toho, že v tom čase zhodila svoje vtedy 2-ročné dieťa, keď bola „silne pod vplyvom alkoholu“. Nie je jasné, či bola za tieto obvinenia odsúdená alebo nie.

Ridgeová bola prepustená na kauciu vo výške 5 000 dolárov po jej obvinení z roku 2022 a nariadili jej navštevovať rodičovské kurzy a program protialkoholickej terapie, podľa návrhu na zrušenie jej väzby podanom 17. januára.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie