fbpx

Na letisku uskutočnia Letecký deň detí, zakončia ho ohňostrojom

Reklama
Na snímke práškovacie lietadlo Z-37 Agro poèas Košického leteckého dòa na letisku v Košiciach 8. septembra 2018. TASR - František Iván

Zdroj foto: TASR

Na letisku v Senici uskutočnia Letecký deň detí, ktorý bude v sobotu 27. mája.

Program sa začína od 13.30 h, chýbať nebudú letové ukážky Záhoráckeho aeroklubu Senica či letecká akrobacia. Súčasťou programu budú aj vyhliadkové lety a prehliadka lietadiel na ploche letiska.

K sprievodnému programu patrí aj ukážka techniky profesionálnych hasičov a colníkov či ukážky práce psovodov. „Letecké stroje i automobilovú techniku profesionálnych i dobrovoľných záchranárov, ako aj predvádzacie jazdy autoškoly doplnia kolotoče a nafukovacie atrakcie,“ uviedla Moravcová.

V rámci programu na pódiu vystúpia deti a mládežníci, ktorí navštevujú jednotlivé záujmové krúžky v Centre voľného času Senica. „Prelínať sa budú so spevákmi a tanečníkmi základnej umeleckej školy. Program doplní predstavenie v podaní detského divadla Hoki Poki. Na záver je pripravená penová show a bodkou bude farebný ohňostroj,“ informovala hovorkyňa mesta.

Do areálu letiska sa budú môcť návštevníci dopraviť aj kyvadlovou autobusovou dopravou, ktorá bude premávať v hodinových intervaloch.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie