fbpx

Tragická udalosť na pláži: Žena zostala zakliesnená pod kolesami policajného auta

Reklama
Ženu prešlo policajné auto. Zdroj: Reprofoto/ Newsweek

Na pláži v Južnej Karolíne došlo k tragickej nehode. Policajné vozidlo tam prešlo 66-ročnú ženu. Informuje USA Today News.

Žena zostala po zrážke uväznená priamo pod kolesami policajného vozidla.

Svedkovia sa ju snažili vytiahnuť spod kolies. S vážnymi zraneniami ju potom previezli do najbližšej nemocnice.

Tamojší lekári jej však už nedokázali pomôcť a zraneniam napokon podľahla.

Identita vodiča nebola odhalená, ale dôstojník zodpovedný za smrteľnú nehodu dostal administratívne voľno, uviedla CBS pridružená spoločnosť WBTW. Prípad vyšetrujú.

K smrteľnej zrážke pickupu Ford Ranger z roku 2020 došlo o 13:07 na súkromnom pozemku. Vodič išiel na sever na súkromný pozemok a chodkyňa bola otočená smerom na východ, keď ju zrazil.

„Počula som ju kričať, predtým nič,“ povedala návštevníčka pláže Amanda Bilodeau. „Okamžite som sa otočila a už sa to stalo… bolo to hrozné.“

Všetci sa okamžite ponáhľali zdvihnúť nákladné auto zo ženy.

„Bola prikovaná pod vozidlom, takže sme k nej prišli s partiou mužov, urobili sme, čo bolo v našich silách, aby sme z nej auto zdvihli,“ pripomenul ďalší návštevník.

Nie je to prvýkrát, čo sa niečo také stalo. V roku 2020 zrazilo hliadkové auto Horry County návštevníka pláže v Garden City. Tá osoba prežila, informuje wbtv.com.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie