fbpx

Tragický koniec pátrania: Dievča hľadali celé mesiace. Našli ju mŕtvu

Reklama
Ilustračné foto. Zdroj: REPROFOTO FACEBOOK/ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Členovia Záchranného systému včera oznámili veľmi smutnú správu. Pátranie po mladej 27-ročnej Klaudii H.  z Levíc sa skončilo. Dievča našli bohužiaľ neskoro.

Polícia aj dobrovoľnícke organizácie, ktoré sa venujú pátraniu po nezvestných osobách, prosili o pomoc s nájdením nezvestnej 27-ročnej Klaudie H. z mesta Šahy.

Nezvestná žena meria približne 160 centimetrov a je štíhlej postavy. Má čierne vlasy po plecia, hnedé oči a piercing v nose a v ľavom obočí. Má aj niekoľko tetovaní, neprehliadnuteľné je najmä jedno na krku.

„Na pravom predlaktí má vytetované TATIANA, na ľavom predlaktí SARAH, na ľavom zápästí škorpión, na ľavej ruke nad prstami ružu a na prstoch písmená, na ľavej strane krku má vytetované LP, nad zadkom má vytetované číslo 3 ležato, na pravom členku má vytetované Marek,“ informoval Záchranný systém Slovensko na sociálnej sieti.

Pátranie po nej vyhlásila polícia v Leviciach ešte 26. februára, pričom naposledy mladú ženu videli dva dni predtým. Z miesta prechodného bydliska odišla v sobotu 24. februára a od tej doby sa neozvala rodine ani známym. Zrejme sa zdržuje na nejakom neznámom mieste.

„S ľútosťou oznamujeme, že Klaudia H. sa našla, no žiaľ neskoro. V mene celého tímu Záchranný Systém Slovensko a všetkých členov Záchranný systém Slovensko – pátranie po osobách  vyjadrujeme rodine a priateľom úprimnú sústrasť,“ vyjadrili sústrasť na sociálnej sieti.

Keď ju videli naposledy mala na sebe oblečenú ružovú teplákovú súpravu, ružové botasky a biely tenký kabát. Pri sebe mala len 10 eur.

Ďakujeme, že nás čítate.

Ak máte zaujímavé nápady na témy, o ktorých by sme mohli písať alebo ste našli v článku chyby, neváhajte nás kontaktovať na [javascript protected email address]

Ficova IV. vláda
Zo zahraničia
Z domova
Kultúra a showbiznis
Ekonomika a biznis
Šport
TV Spark
Najčítanejšie